foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

     У зв’язку з затримкою початку опалювального сезону, через відсутність природного газу, низькою температурою повітря у класних кімнатах, відповідно до рішення педради школи (протокол № 3 від 19.10.21) та задля збереження здоров’я дітей Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 переходить на організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання з 25 жовтня 2021 і до початку опалювального сезону.
     Навчальні заняття проводитимуться відповідно до затвердженого розкладу та тижневого навантаження кожного педагогічного працівника.
     Для забезпечення проведення передбачених навчальним планом занять обрані (схвалені педагогічною радою закладу освіти) такі електронні освітні платформи та онлайн сервіси : Google Classroom, Google Meet, Zoom, Viber, На Урок тощо. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу організовується в синхронному режимі (відео конференції, відео зустрічі тощо), а решта навчального часу організовується в асинхронному режимі.
     Дистанційне навчання осіб із особливими освітніми потребами здійснювати з урахуванням індивідуальної програми розвитку.
     Облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснювати відповідно до законодавства (у класному електронному журналі).
     Облік робочого часу та оплату праці педагогічних працівників здійснювати відповідно до законодавства у сфері загальної середньої освіти.

     Про перехід на очну форму навчання буде повідомлено додатково.

    Дирекція школи звертається до батьків та учнів з проханням відповідально та з розумінням поставитися до зазначених вище заходів з ціллю збереження власного здоров’я.

З повагою, адміністрація школи.

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.