foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитись фото

 Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух "За доброту", що з'явився в Японії 1997 року. До речі, у Руху є свій офіційний документ – «Декларація доброти», яка говорить: «Ми визнаємо фундаментальну важливість простої людської доброти, як основної умови доставляє задоволення і осмисленого життя, і цим документом проголошуємо створення Всесвітнього руху доброти. Ми будемо прагнути об’єднатися через організації в кожній країні і з допомогою створення всесвітньої мережі, і створити більш добрий і більш повний співчуття світ».

 Всесвітній день доброти, на думку засновників свята, – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті.

      Класними керівниками 1-11 класів проведено години спілкування на тему:

 « Добро -це ти і я!», « Добро починається з тебе!», « Добро врятує світ».

      Було створено «Дерево толерантності», де  наші учні мали можливість на сердечках записувати , які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно. Проведено опитування серед учнів, що на їх думку означає слово « Добро».

Про добро можна багато і красиво розповідати, говорити, мріяти. Але слова не принесуть ніякої користі, якщо добрі діла не втілювати в життя, якщо гарні слова залишаться лише словами. Учні 7-В класу починають свій день з приємних справ. Низка добрих вчинків приємно вражає.

Кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Якщо хочеш щирих стосунків, то пам’ятай ,що добро починається з тебе.

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.