foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитися фото

    Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

      У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу, з 15 по 19 листопада 2021 року у  школі відбувся Кольоровий Тиждень толерантності  під девізом: «Ми різні, але ми разом».

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Кожен день мав свій колір, гасло та завдання.
    Класними керівниками 1-11 класів. проведено години спілкування: «Стежиною добра», «Квітка толерантності», «Умій дружити», «Хто така толерантна людина?», «Толерантність у нашому житті», «Що значить бути толерантним?», «Толерантність – основа взаємодії».
   Упродовж Тижня толерантності всі учні школи брали активну участь в заходах, виготовляли леп-буки, квітку толерантності, акція « Букет долоньок побажань», акція « Кошик добрих справ», плакати, емблеми.
   Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.