Ви тут:День Матері-2022
|
2022 року День матері в Україні та у багатьох країнах Європи відзначать 8 травня, у другу неділю місяця. День матері: історія свята Вперше ідея виділити окремий день для святкування єдності матерів у боротьбі за мир була висунута пацифісткою Джулією Уорд Хоув у 1872 році. У 1907 році молода американка Анна Джервіс із Західної Вірджинії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір, Анну Марію Рівз-Джарвіс, яка боролася за розвиток сфери охорони здоров’я в США і передчасно пішла з життя. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом — в 1910 році штат Вірджинія першим визнав День матері як офіційне свято. У 1912 році була створена Міжнародна Асоціація Дня матері з метою поширення свідомого святкування цього дня. |
В Україні в день свята діти традиційно дарують квіти, цукерки, листівки і пам’ятні сувеніри, присвячують матерям вірші або пісні. При цьому вітають жінок не тільки їхні діти — чоловіки також дарують подарунки матерям своїх дітей.
У США і Австралії в День матері до одягу прикріплюють квітку гвоздики. Причому, колір квітки важливий: гвоздику будь-якого кольору, крім білого, носить той, чия мати жива, а біла квітка — той, чиєї матері вже немає в живих. Незважаючи на відмінності в культурах і традиціях, у всіх країнах світу в День матері прийнято дякувати мам і радувати їх увагою і подарунками.
До Дня Матері у школі класними керівниками були проведені години спілкування на тему: «Матусенько – голубонько, ти в мене – єдина».
Відбувся фото-квест « Селфі з мамою», де кожна дитина мала можливість зробити світлину з найдорожчою людиною у світі, своєю мамою.
Частные мастера Частные Мастера-Плиточники
Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua
Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/