foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

 Головна ідея Нової української школи — компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набуватимуть знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички. Школа має сформувати ядро знань, на яке накладатимуться уміння, як користуватися цими знаннями, цінностями та навичками.

Велике значення у першому класі має робота в команді. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язуватимуть, наприклад, математичні приклади, а робитимуть проєкти і спільно шукатимуть рішення проблем.

Для того,щоб і батьки зрозуміли усю важливість командної роботи, у 1-Б класі 27 вересня було проведено батьківський тренінг (засідання,збори), на якому кожен із присутніх батьків зміг відчути почуття команди, почуття спільної роботи та відповідальності.

А ще відчути себе першокласником, адже поряд були найрідніші-діти, які підтримували своїх мам і татусів. Батьки практично не тільки відчули важливість покладених на дитячі плечі завдань, а й допомогли створити нові навчальні матеріали, які згодом дітки будуть використовувати на уроках математики.

Була і урочиста мить...нагорода першими дипломами і сертифікатами за проходження першої у житті олімпіади! І важливо те, що це олімпіада з української мови-нашої рідної та неповторної, яку маємо плекати, знати, вивчати та примножувати! Усі 22 здобувачі освіти 1-Б класу отримали свої перші відзнаки і дякуємо батькам, які були поруч із дитиною під час проходження олімпіади і при врученні нагород. Як класний керівник (класовод), хочу побажати своїм маленьким нушенятам 1-Б класу успіхів у подальшому навчанні та нових досягнень та перемог! А їхнім батькам сили і віри в нашу світлу перемогу! Слава Україні!

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.