foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитись фото

 Традиційно 21 вересня в Україні та й в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Мир – це не означає виграти чи програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.З нагоди Дня миру у нашому  ліцеї пройшли тематичні заходи. Зокрема для учнів початкових класів відбулася лінійка «Я голосую за мир», під час якої діти на кольорових долоньках писали свої мрії про мир на планеті і кріпили їх на банер, брали участь у флешмобі "Ми за мир", співали та водили хороводи. Щирі посмішки на дитячих обличчях говорили про те, що вони задоволені своєю участю в такій серйозній громадській справі. Учнівське самоврядування ліцею долучилось  до проєкту "Ми за мир у всьому світі". Відбулася виставка малюнків  на асфальті на тему : "Ми за мир".

Міжнародний день миру – це свято покликане змусити кожного не тільки задуматися, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі, адже найбільше у світі щастя – жити і працювати під мирним небом!

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.