foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

🔹 Навчання унів за Єдиним розкладом на платформі Всеукраїнська школа онлайн https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

🔹доступ до навчальних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» https://optima.school/free-education. Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.
🔹освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис https://vb.me/school_info разом з Viber-спільнотою Школа.інфо
🔹онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ https://aplus.ua/.
🔹дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School https://jammschool.com.ua/
🔹участь в живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA.
https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA

🔹екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT https://www.facebook.com/alterraschool1 дає доступ до матеріалів та тестів.
🔹безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127
🔹безкоштовна серія онлайн майстер-класів https://od.itstep.org/ і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. https://od.itstep.org/
🔹безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова .
🔹вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти "Джерело" https://cdo.org.ua/reg/.
🔹мережа навчальних закладів М`Аndryk International School https://m-andryk.com.ua запрошує учнів 1-8 класів до БЕЗКОШТОВНИХ онлайн-уроків. Розклад і підключення: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bk8gD_hiYoIjiQsAZSJKITd5xwz1x_9M3mXFXD36jqE/edit?usp=sharing
🔹уроки в запису та онлайн. Тут можна зареєструватися, а тут https://www.eduforsafety.com.ua/ знайти уроки українською, англійською та російською мовами. Проєкт School Navigator.
🔹пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО "Смарт Освіта" для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад https://nus.org.ua/. Заповніть анкету , щоб приєднатися.
🔹 Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги в електронному форматі👉

🔹 Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книжок в мобільному додатку👉 https://bit.ly/3CcZG92
🔹 Нова Українська Школа організувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із вчителями👉 https://bit.ly/3sDR87P
🔹 MEGOGO відкрили безкоштовний доступ до мультиків, фільмів та аудіоказок👉 https://bit.ly/35KLwjg

https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

 

Під час навчання з використанням дистанційних технологій, освітній процес у Полонській загальноосвітній школі I-III ступенів №3 організовується з  використанням сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій, що дозволяють навчатись на відстані без безпосереднього, особистого контакту між викладачем і учнем.

Навчальні заняття проводяться відповідно до затвердженого розкладу та тижневого навантаження кожного педагогічного працівника.

Освітні платформи, на яких здійснюється навчання:

(схвалені педагогічною радою закладу освіти)

Google Classroom (1-11 класи) посилання

Google Meet (1-11 класи)  посилання

Zoom (10-11 класи)  посилання

На Урок (1-11 класи)  посилання

При цьому не менше 30 відсотків навчального часу організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

Облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснюється  відповідно до законодавства у електронному класному журналі (Зайти в електронний журнал)

Дистанційне навчання осіб із особливими освітніми потребами здійснюється  з урахуванням індивідуальної програми розвитку кожного учня.

У разі відсутнього доступу до даних освітніх платформ в учнів, процес навчання забезпечується за допомогою інших способів зв’язку (індивідуальні зустрічі, консультації, поштовий зв'язок, телефонний режим).

Вимоги до організації роботи з технічними засобами (Переглянути)

Розклад дзвінків під час дистанційного навчання (Переглянути)

Тривалість виконання завдань для самопідготовки учнів у позаначальний час (Переглянути)

Відео-уроки від МОН

Електронні версії підручників

Каталог електронних ресурсів для учнів початкових класів

Каталог електронних ресурсів для учнів 5-11 класів

Каталог електронних ресурсів для вчителів

 

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.