foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитись фото

 В останній день канікул колектив Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького провів   педагогічну раду за підсумками I  семестру 2023-2024 н.р., але, на жаль, не в традиційних класних кабінетах чи конференц-залах.

Сьогоднішня зустріч відбулася в умовах повітряної тривоги у спеціально облаштованому укритті. Всі необхідні заходи безпеки були дотримані, і наше спільне зусилля дозволило провести зустріч в ефективний та безпечний спосіб.

Таким чином, незважаючи на незвичайні обставини, ми змогли обговорити ключові аспекти роботи та поділитися думками з приводу покращення навчального процесу.

Адміністрація ліцею висловлює вдячність усім педагогам закладу   за відданість своїй роботі та за готовність пристосовуватися до непередбачуваних ситуацій. Разом ми сила, і важливо пам'ятати про наше спільне мислення та турботу про наше освітнє середовище. Слава Україні! Разом до перемоги!

 

На засіданні голів МО вчителів  Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького було проведено аналіз та підведення підсумків за перший семестр. Вчителі обговорили успішні практики та виявили слабкі моменти в навчальному процесі. Здійснено оцінку виконання навчальних програм, обговорено проблеми та визначено шляхи їх вирішення. Також відзначено досягнення учнів та вчителів, визначено напрямки подальшого розвитку. Результати обговорення допоможуть вдосконалити навчальний процес та підготувати конкретні заходи для поліпшення якості освіти в другому семестрі.

Під час канікул  у Полонському ліцеї №3 імені М.Свінціцького відбулась МЕТОДИЧНА ПАНОРАМА,  спрямована на обговорення та вдосконалення процесу формувального оцінювання в навчальному закладі. Під час цього засідання вчителі  обговорили методології та практики оцінювання учнів.

Основні аспекти такого засідання включали:

  1. Поділ досвіду: вчителі обмінювалися своїм досвідом та практичними підходами до формувального оцінювання, надаючи один одному корисні поради та інсайти.
  2. Вивчення сучасних методик: учасники дізналися про нові тенденції та підходи в галузі оцінювання, такі як проектне оцінювання, портфоліо, рубричні оцінки та інші.
  3. Визначення найкращих практик: вчителі обговорили, які методи оцінювання найкраще підходять для конкретних предметів і вікових груп учнів.
  4.  Вирішення проблем та планування подальших дій: засідання допомогло вчителям виявити проблеми в системі оцінювання та розробити план дій для їх подолання.

Методична панорама є важливою частиною професійного розвитку вчителів та сприяє покращенню якості освіти в нашому ліцеї, забезпечуючи більш об'єктивне та цільове оцінювання здобутків учнів.

Переглянути орієнтовний план підвищення кваліфікації вчителів на 2024 р.

До уваги педагогічних працівників Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького, які атестуються у 2023-2024 н.р.Електронна адреса закладу для подання документів в електронній формі педагогічними працівниками для розгляду атестаційною комісією: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Алгоритм дій атестаційної комісії

2. Графік роботи атестаційної комісії

3. Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації

В Полонському ліцеї №3 імені М.Свінціцького успішно завершилася атестація педагогічних працівників, які засобами мультимедійних презентацій цікаво і змістовно розповіли про свою професійну діяльність протягом останніх п’яти років.  Атестаційна комісія щиро привітала Авксентюк Тетяну Юріївну, молодого педагога, з першою в її професійному житті атестацією.  В цьому навчальному році свій п’ятирічний атестаційний цикл завершили 16 педагогічних працівників. Шість педагогів підвищили свій кваліфікаційний рівень. Рішенням атестаційної комісії II рівня вчителю початкових класів Мусієнко Марині Вікторівні присвоєно педагогічне звання «старший вчитель». Вісім педагогів ліцею підтвердили раніше  присвоєні вищі категорії та педагогічні звання «старший вчитель». Кулик Зоя Іванівна, за підсумками педагогічної діяльності протягом п’яти  років, підтвердила вищу кваліфікаційну категорію та почесне педагогічне звання «вчитель-методист». Сітарську Мирославу Василівну,  заступника директора з виховної роботи, представлено до нагородження грамотою МОН за віддану працю та професіоналізм.
  Щиро вітаємо наших педагогів з успішною атестацією. Бажаємо нових творчих досягнень, пошани від батьків, дітей. Ми пишаємося Вами. Дякуємо за творчість, професіоналізм. Ви – найкращі!

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.