foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

 17 грудня в 2-А класі було проведено уроки мистецтва. Під час уроків була створена святкова атмосфера, яка переконувала учнів, що кожна їх думка чи ідея була бажаною та допустимою. Весело та креативно пройшли уроки.

Дивитися фото

 Предмет "Я досліджую світ"- неймовірно цікавий та захоплюючий, а ще багатий на різноманітні експерименти та дослідження. У 4-Б класі завершилась велика тема "Материки" і, як фінальний підсумок, було проведено практичний урок по створенню ментальних карт. Мапа думок або асоціативна карта - це зібрані головні слова, ідеї, думки, завдання навколо основного слова чи ідеї. Такими словами були назви материків. Юні дослідники континентів працювали у творчих групах і після створення своїх матеріалів захищали роботи. У творчий здобуток для захисту йшло все: знання, вміння користуватися онлайн-ресурсами, хист до креативу та творчості. Суперовий 4-Б клас уявно відвідав усі материки Землі і навіть може дати пораду усім бажаючим, який материк варто відвідати найближчим часом.Тому звертайтесь за порадами до нашого класу!

Переглянути відео можна за посиланням

Дивитися фото

 

13.12.2021 року відбулось засідання творчої групи вчителів початкових класів " Нова школа - нові стандарти". Тема засідання:"Компетентісний підхід у вимогах Державного стандарту початкової загальної освіти".

Дивитися фото

Четвертий клас-випускний клас початкової школи. Наші здобувачі освіти вже у цьому році вперше отримають атестат про закінчення початкової школи. Це досить важливий перший документ, який дає право на продовження навчання у середній школі. А чи усі майбутні випускники початкової школи знають свої права? Чи усі виконують із сумлінням свої обов'язки? Саме про це провів урок-диспут психолог школи, учитель правознавства Карнафель Олександр Васильович. Неймовірно цікаво, творчо, пізнавально, весело пройшов урок на одному подиху, саме тому учні 4-Б класу зі щирістю запросили  Олександра Васильовича на наступні можливі зустрічі. Дякуємо за пізнавальну та корисну інформацію!

Дивитися фото

Щосереди у нашій школі в затишних вечірніх класах проходять заняття по підготовці майбутніх першокласників до школи. Кожне таке заняття приносить радість та неочікувані результати як для вчителя, ак і для маленьких діток, адже хочеться малечу не тільки долучити до невеликих за тривалістю занять, а й здивувати їхнім результатом. А ще дітки знають, що у кінці заняття їх очікує сюрприз від учителя, адже вони дуже стараються і прикладають максимум маленьких зусиль для подолання таких важливих завдань. От і на занятті 8 грудня  дітки так старанно працювали, що Марина Антанасівна кожному подарувала по чарівному різдвяному гномику, яким кожен має прикрасити свою домашню ялиночку і зробити фото: це теж завдання, але приємне та веселе. Успіхів вам, наша майбутня гордість!

Дивитись фото

 

07.10.2021 у 4-Б класі пройшов цікавий, насичений, пізнавальний урок математики на англійській мові - білінгвальний урок. Учні долучилися як до теоретичних завдань, так і до практичних, які будуть необхідними у повсякденному житті. А чого вартувало пройти математичний онлайн- вебквест! До вебквесту долучили і запрошених гостей, які спробували свої сили нарівні з учнями. Усі отримали задоволення і практичні навички. Провели урок вчитель початкових класів Кропельницька Марина Антанасівна і вчитель англійської мови Лушкіна Віта Станіславівна. Дякуючи учням за активну та пізнавально-навчальну діяльність на уроці, заступник директора з навчально-виховної роботи Штаба Наталія Петрівна подякувала усім також на англійській мові. 

На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  05 травня 2018 року за №564/32016, Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 806 від 19.09.2018), на підставі заяви батьків, висновків медико – педагогічної комісії, з метою забезпечення права на освіту та належної організації і проведення прийому дітей до 1 класу на навчання до Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-2022 н.р зараховані:

Дивитися списки першокласників 

19 БЕРЕЗНЯ ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СУЧАСНА, НЕПОВТОРНА, ТВОРЧА ТА БУНТАРНА ЛІНА КОСТЕНКО. ЇЇ ТВОРИ ЦІНУЮТЬ ТА ЧИТАЮТЬ СВІДОМІ УКРАЇНЦІ,САМЕ ТОМУ У 3-Б КЛАСІ ПРОЙШОВ УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ, НА ЯКОМУ УЧНІ ЗНАЙОМИЛИСЯ ІЗ ЖИТТЄВИМ ТА ТВОРЧИМ ШЛЯХОМ ПОЕТЕСИ СУЧАСНОСТІ, ДЕКЛАМУВАЛИ ВІРШІ, СТВОРИЛИ "ПОРТРЕТ СПІВПРАЦІ" ПИСЬМЕННИЦІ. НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ У ВСІХ ЗАЛИШАТЬСЯ НАДОВГО. А ПИСЬМЕННИЦІ, ПОЕТЕСІ, ГРОМАДСЬКІЙ ДІЯЧЦІ  БАЖАЄМО ДОВГОЛІТТЯ!

Стартувала олімпіада "Весна-2021" на освітньому проєкті "Всеосвіта".Здобувачі освіти 3-Б класу першими долучилися до проходження олімпіади з математики та "Я досліджую світ".

Результати математичної олімпіади вже отримали - це дипломи 1 та 2 ступенів.

Так тримати і йти тільки вперед до вершин знань!

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.