foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Ось і закінчився навчальний рік. Попереду літні канікули та незабутні враження. Журнал "Крутелик" обрав Топ-25 дітей для головної сторінки травневого номеру і ними виявилися ліцеїсти 2-Б класу. Вітаємо з успішним закінченням навчального року !Гарного, мирного відпочинку! До зустрічі у новому навчальному році 2024/2025!

 

Міжнародний конкурс педагогічної майстерності СОНЦЕ СОКРАТА – фаховий творчий конкурс інноваційної педагогічної майстерності. Тематика конкурсу – викладацька, науково-методична, творча майстерність педагога.

Професійне журі конкурсу складають освітяни, науковці, викладачі і менеджери креативних індустрій. Склад журі може змінюватись в різних конкурсних сезонах. Дирекція конкурсу додатково залучає фахівців з Європи, США і Канади для оцінювання конкурсних творчих робіт.

Ще у квітні була відправлена на конкурс розробка онлайн-посібника «Вражайчик: книжечка мого настрою та самооцінки» для здобувачів освіти початкових класів і ось є результат. Онлайн-посібник відзначено 1 призовим місцем у номінації «Методичний посібник (початкова школа)». Приємно, що робота і на районному конкурсі педагогічних ідей була відзначена 1 місцем.

Школярів і школярок у березні місяці організатори фестивалю  "Sheбачення"  запросили взяти участь у Міжнародному фестивалі алюзій “Sheбачення”, який проводився з нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

Здобувачі освіти 2-Б класу подали заявку на фестиваль та надіслали свої творчі роботи. Двох учасників відзначено дипломами: Верещінську Соломійку та Павлова Артема.

Їхня участь сприяла неповторній атмосфері заходу та розкрила нові творчі горизонти. Зусилля Соломійки і Артема заслуговують на визнання та пошану, адже їх виступ був виразний та оригінальний.Бажаємо успіхів і не зупинятися на досягнутому!

  
 
День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Діти 2-Б класу щиро вітають своїх матусь і підготували їм вітальне відео. Крім відео, діти подали  фото матусь на конкурс "Моя матуся на обкладинці журналу" і журнал "Xclusive-2Б" обрав "Топ-23 найкращі матусі 2-Б класу" (це ще і жарт-подарунок для матусь  з журналом). Зі святом, любі наші матусі!

3 травня здобувачі освіти 2-их класів провели виховні години на тему: «Я – громадянин України. Права та обов’язки школяра». На зустріч був запрошений інспектор підрозділу ювенальної превенції НПУ Васькевич Роман Володимирович. Інспектор розповів про основні завдання таких підрозділів, а саме : 

-профілактична діяльність, спрямована на запобігання вчиненню дітьми кримінальних і адміністративних правопорушень, виявлення причин і умов, які цьому сприяють, вжиття в межах своєї компетенції заходів для їх усунення;

-ведення профілактичного обліку дітей, схильних до вчинення правопорушень та проведення із ними заходів індивідуальної профілактики;

-участь в установленні місцезнаходження дитини в разі її безвісного зникнення чи отриманні даних для цього в межах кримінального провадження, відкритого за фактом її безвісного зникнення;

-вжиття заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, вчиненому дітьми та стосовно них, а також жорстокому поводженню з дітьми;

-вжиття заходів щодо запобігання дитячій бездоглядності, у тому числі здійснення поліцейського піклування щодо неповнолітніх осіб;

-провадження діяльності, пов’язаної із захистом права дитини на здобуття загальної середньої освіти;

-взаємодія з іншими підрозділами НПУ, органами державної влади та місцевого самоврядування з питань забезпечення прав та законних інтересів дітей.

 Хоча другокласники ще малі за віком, проте питань було досить багато і на різну тематику. Кожен учень має права, але інколи забуває про свої обов’язки як школяра, так і звичайного громадянина. На це також особливу увагу приділили під час дискусії.

На завершення зустрічі Роман Володимирович запитав про бачення дітей  майбутньої професії і багато діток хотіли б у майбутньому пов’язати своє життя із служінням у поліції.

Ростіть, зростайте справжніми людьми і всі дороги будуть відкриті!

ІI Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої" оголосив результати. Серед переможців здобувачі освіти 2-Б класу нашого ліцею
Верещінська Соломія і Павлов Артем.
Бажаю юним шанувальникам Шевченківського слова нових творчих злетів і нових перемог!
І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Чиста вода - основа життя" підбив свої підсумки. Здобувачі освіти 2-Б класу приймали участь у конкурсі і отримали свої нагороди. Вітаємо юних учасників Соломійку Окорську і Дениска Літвенюка з почесним ІІ місцем і бажаємо надалі бути активними і допитливими та долати нові вершини.Успіхів і нових перемог!

Щиро вітаємо учнів початкових класів нашого ліцею з чудовими результатами в Інтерактивному конкурсі «Юний дослідник»:

                                               Відділення «Природничі науки»:

І місце      -     Адамець Данило, 2-А клас, керівник Олійник Н.А.;

                        Солоха Владислав, 2-Б клас, керівник Кропельницька М.А.;

                        Ордаш Арсеній, 3-А клас, керівник Кондратюк Л.А.;                       

 ІІ місце     -  Лещенко Владислав, 4-А клас, керівник Туснолобова Т.С..

                        Павлов Артем, 2-Б клас, керівник Кропельницька М.А.

 ІІІ місце   -                                    Група учасників:  

                      Сідорська Варвара, Вавринюк Михайло, Левчун Анастасія,  Сирота Артем,

                      4-А  клас, керівник Туснолобова Т.С..

                                       Відділення «Мовознавства та літературна творчість»:

  І місце      -    Малічук Каріна, 4-А клас, керівник Туснолобова Т.С..                                       

                                                 Відділення «Мистецтво»:

  І місце      -    Дехтярук Каміла, 4-В клас, Васілевська В.В.;

  ІІ місце      -   Коркішко Дмитро, 4-Б клас, керівник Васілевська В.В.;

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.