foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

«Книги — морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перла виносить»

Іван Франко

Саме такими зворушливими словами хочеться донести до дитячого сердечка важливість читання книг. Сьогодні важко навіть уявити світ без книги. Нам прищеплюють любов до читання з раннього дитинства, книга здатна розкривати перед нами таємниці життя, давати корисні поради, допомагати розбиратися в собі і знаходити свій життєвий шлях.

Найважливішим призначенням книги є збереження знань, які накопичуються століттями. Ці знання передаються наступному і наступному покоління – такий нескінченний ланцюг існує, поки що в нашому житті є книга. Книга завжди допомагала людству робити нові відкриття в галузі науки. Вчені спиралися на вже існуючі факти і робили з урахуванням їх нові відкриття. Знання, отримані з книг, допомагають нам рухатися вперед, підкорюючи нові вершини. Завдяки книзі нам не потрібно відкривати те, що вже раніше було відкрито. Завдяки книзі людина розвивається і вдосконалюється. Адже для розуміння змісту, який вклав у твір автор, потрібно читати уважно і вдумливо, аналізуючи всю отриману інформацію. Якщо нам вдається зрозуміти ту ідею, яку хотів донести до читача автор, то перед нами відкривається яскравий світ неповторних подій, душевних переживань і важливих відкриттів. Будь-яка книга здатна залишити після прочитання яскраві враження і дати людині щось нове.

  У 2-Б класі кожен здобувач освіти навчився і ще продовжує навчатися читати. Читати виразно, швидко, аналізуючи прочитане та ділитися прочитаним із своїми однокласниками. А це не так просто й легко, як здається на перший погляд. Спільно з бібліотекарем ліцею Інною Валентинівною та класним керівником Мариною Антанасівною  впродовж минулого навчального року маленькі здобувачі освіти, а вони були першокласниками, долучились до довготривалого проєкту «Мої улюблені  книжки».

          І ось вже на початку нового навчального року було підведено підсумки і нагороджені найактивніші учасники проєкту  та шанувальники художньої літератури.

 Ними стали:

Верещінська Соломія

Солоха Владислав

Альошин Тимофій

Островська Софія

Окорська Соломія

Петрина Ліза

Павлов Артем

Усіх найактивніших учасників було нагороджено яскравими дипломами і гучними аплодисментами від однокласників.

     Проєкт почав новий відлік часу в цьому навчальному році і віримо, що нових активних читачів та шанувальників художньої книги ставатиме більше і більше, адже

            "Люди перестають мислити, коли перестають читати" Д.Дідро

                                                                                            

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.