foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Щиро вітаємо педагогів ліцею з перемогою у районному етапі педагогічної виставки ідей «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2024 році! Це не тільки велика перемога педагогів ліцею особисто, але й для всього нашого навчального закладу. Ваші ідеї і творчий підхід до навчання надихають не лише учнів, а й колег. Нехай ваша креативність та наполегливість завжди ведуть до нових досягнень і досягнень!

Бажаємо таких гарних результатів і на обласному етапі!

Детальніше:Вітаємо!

Вітаємо переможців обласного етапу педагогічної виставки ідей «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування 2023».  Високопрофесійні роботи педагогів ліцею не тільки збагачують наш освітній процес, а й служать яскравим прикладом для інших вчителів.

Завдяки вашим інноваційним та непередбачуваним ідеям,  наші учні отримують найкращі знання та навички. Бажаємо вам подальших успіхів у вашій педагогічній діяльності, нових досягнень і невичерпного натхнення для подальших творчих звершень.

Щиро вітаємо:

 1. Бондарчук О.А.-«Зошит-посібник з хімії»-хімія- диплом II ступеня
 2. Бондарчук О.А.- «Гугл-форми. Хімія 7 клас I семестр»-хімія – диплом II ступеня
 3. Бондарчук О.А. (у складі творчої групи вчителів Полонської ОТГ)-Використання ментальних карт на уроках хімії в 11 класі –хімія- диплом III ступеня
 4. Підгайна Н.С. у складі творчої групи вчителів Полонської ОТГ - «Нескорені міста та села України, матеріали міжшкільної учнівської конференції»-виховна робота- диплом II ступеня.
 5. Гапонюк Ю.М. у складі творчої групи вчителів фізики Полонської ОТГ-«Учнівські проекти – засіб реалізації внутрішньонаукових змістових зв’язків між окремими ланками фізичних знань»-фізика- диплом III ступеня.
 6. Федун І.І. у складі творчої групи вчителів географії Полонської ОТГ-«Інтерактивний плакат для НУШ 6 клас Географія"Географічні знання і креативні уміння -всім!"»-географія-диплом II ступеня.
 7. Андріанова С.В.- дидактичні матеріали «Дизайн і технології,1 клас  ( І І семестр)» -початкова  освіта.-диплом II ступеня.               

Уже традиційно вчителі нашого ліцею щорічно беруть участь в педагогічній виставці ідей «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».

В 2023 році у районному етапі взяли участь 14 педагогів ліцею. Вітаємо з чудовими результатами!!! Бажаємо подальших цікавих ідей, натхнення та невичерпної енергії.

Нагороджено дипломом I ступеня:

 1. Гончаренко А.І—«Онлайн тести з англійської мови для здобувачів освіти четвертого класу»
 2. Бондарчук О.А.—«Гугл-форми. Хімія.7 клас I семестр», «Зошит-посібник з хімії»
 3. Сітарську М.В.—методичний посібник «Виховання національної свідомості здобувачів освіти під час проведення виховних заходів»
 4. Гапонюка Ю.М. у складі групи вчителів фізики Полонської ОТГ—« Учнівські проекти – засіб реалізації внутрішньонаукових змістових зв’язків між окремими ланками фізичних знань.»
 5. Підгайну Н.С. у складі групи вчителів полонської ОТГ—«"Нескорені міста та села України", матеріали міжшкільної учнівської конференції».
 6. Федун І.І. у складі творчої групи вчителів географії Полонської ОТГ—«Інтерактивний плакат для НУШ 6 клас Географія ". Географічні знання і креативні уміння -всім!"»

Нагороджено дипломом II ступеня:

Можейко С.М., Мушінську Т.С.—дидактичний матеріал «Збірник тематичних фізкульхвилинок з англійської мови для 5 класу.»

Андріанову С.М.—дидактичний матеріал «Дизайн і технології1 клас ( І І семестр)»

 Лауреатами виставки стали:

Творча група вчителів інклюзивного навчання: Савінська Л.М., Зінчук А.О., Авксентюк Т.Ю., Данилюк О.П.—теоретичний навігатор для роботи з дітьми з ООП «Партнерство та співпраця в інклюзивній освіті як провідний принцип НУШ»

Сідорська Н.М.—дидактичний матеріал «Навчання глобального читання дітей з порушенням слуху.»


Вітаємо вчителів англійської мови Можейко Світлану Миколаївну та Мушінську Тетяну Сергіївну з дипломом ІII ступеня в обласному етапі виставки перспективного педагогічного досвіду «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування – 2022». Бажаємо нових цікавих ідей, інноваційного пошуку та творчого натхнення!!!

Вітаємо переможців обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування 2021». Дякуємо  за підготовлені роботи, за активність та бажання поділитися напрацюваннями з колегами. А переможцям бажаємо – успіхів у подальшому професійному зростанні!!!!!

 1. Практичний посібник вчителя початкових класів Санак Н.А «Рухливі ігри» здобув диплом II ступеня.
 2. Довідник-тренажер «Працюємо над новим правописом», авторами якого є висококваліфіковані вчителі Корніюк О.М., Шилкіна Ж.І., Приймак Л.А., здобув диплом III ступеня.
 3. Практичний посібник «Зарубіжна література. 6 клас», автори вчителі російської мови та зарубіжної літератури Зінчук А.О., Петрович Н.П,, виборов диплом III ступеня.

Каталог робіт на участь у педагогічній виставці

 вчителів Полонської ЗОШ I-III ступенів №3

У 2020-2021 н.р.

Початкова освіта

Посібник. Санак Н.А

Рухливі ігри та естафети в початковій школі

Філологічна освіта

Довідник-тренажер. 

Корніюк О.М, Шилкіна Ж.І., Приймак Л.А

Працюємо за новим правописом 

Практичний посібник. Зінчук А.О Петрович Н.П

Зарубіжна література. 6 клас

Історія

Навчальний посібник. Бялик Л.П, Кулик.З.І

Моделювання уроків історії за технологією розвитку  критичного  мислення

Географія

Посібник. Федун І.І, Яськова А.О

Географія: навчаємось дистанційно

 

Вітаємо призерів обласної педагогічної виставки

«Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» 2020

 1. Кропельницька М.А.—Використання авторських презентацій на уроках української мови і читання та математики в початковій школі (серія презентацій)—I місце
 2. Федун І. І., Яськова А. О.—Науково-дослідницькі проекти з географії-правила впровадження STEM-технологій  в освітній процес»--II місце.
 3. Ліпська В.В. –Електронні дидактичні демонстрації матеріали (презентації) для супроводу освітнього процесу. Технології 10-11 клас. Модуль «Основи підприємницької діяльності».—III місце.
 4. Бялик.Л.П., Кулик З.І.—Кросенс, як технологія розвитку критичного мислення на уроках історії. Практично-наочний посібник.—III місце.
 5. Олійник В.О—Лінійні та квадратні рівняння з параметрами. Навчальний посібник.—III місце.
 6. Вчителі фізики Полонської ОТГ (Гапонюк Ю.М, Листопадська, Салюк, Старичок, Ткаченко, Жолновська, Константинюк)—Збірка версій розв’язків задач обласного туру юних фізиків за 2019 н.р.—II місце.
 7. Токова К.В—Збірник дидактичних ігор для використання на уроках хімії (Методичний посібник)—III місце.

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.