foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

 

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Цього року значення миру набуває особливого значення для кожного українця. Тому учні нашої школи відзначали свято з особливим трепетом у душі.

Всі класи школи долучились до проєкту «Голуб миру»: діти виготовили паперового голуба написали на ньому побажання для України, а лідери самоврядування оформили патріотичний банер із асаціативною картою держави, кордони якої обрамили іменними голубами миру.

Учні початкових класів напередодні свята виконали багато творчих завдань: виготовили емблеми, відновлювали вірш Н. Красоткіної «Ми за мир», малювали символи Дня миру, створювали асоціативні кущі, сенкани, вивчали гасла. В день свята класні колективи взяли участь у фото-відео флешмобі «Ми за мир в усьому світі». Учні 8-А класу малювали малюнки. Лідери самоврядування робили відео та світлини свята.

Єдиним, спільним бажанням для нас є прагнення миру у нашій державі.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

https://www.facebook.com/groups/178642602681964/permalink/1219166451962902/

Дивитися фото

«У День вишиванки хочемо  побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях!

 Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

 Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та успішною.»

З такими гаслами у школі пройшов дистанційний флешмоб до Дня вишиванки. Учасники хореографічного гуртка «Грація» вивчили сучасну українську танцювальну композицію, а лідери самоврядування відзняли відеоролик – привітання до свята.

Українська вишивка – генетичний код нації!

Відеоролик можна подивитись на платформі ПОЛОНЩИНА ОСВІТНЯ

https://www.facebook.com/100014000289807/videos/385501423505556/

 

Почуття патріотизму – основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни. Патріотизм становить одну з найважливіших складових частин національного світогляду і поведінки людини у її ставленні до рідного краю, до інших націй і народностей. Збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого, шана та пам`ять про подвиги героїв сьогодення – це основа патріотичного виховання учнівської молоді. Патріотизм – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується. Патріотизм як діяльна спрямованість свідомості, волі, почуттів, як єднійсть думки і діла, яка пов`язана з освіченістю, етичною, естетичною, емоційно культурною, світоглядною стійкістю, творчістю, працею.

Презентацію роботи школи можна переглянути за посиланням 

Текстовий звіт можна переглянути за посиланням

 

Дивитися фото

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо… Лери учнівського самоврядування неодноразово організовували та долучались до різних заходів по допомозі людям з обмеженими можливостями. Цьогоріч , щоб привернути увагу до цих людей  та з закликом «Не будь байдужим» актив самоврядування вирішили відзняти соціальний відеоролик #УЯВІТЬЯКЦЕ

https://www.youtube.com/watch?v=yx3SSvOxOiE

Керівник центру «Дисципліни та порядку» Кошевич Олена Русланівна провела з десятикласниками годину спілкування «Великі люди з обмеженими можливостями» з темою – месендж суспільству «Почуй себе у цьому світі».

Пепеглянути відео ви зможете в спільноті фейсбук Полонщина освітня

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.