foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

28 лютого Січкар Аліна  та Кудрас Дмитро взяли участь у міжшкільній учнівській конференції «Нескорені міста України», яка відбулась у міському будинку культури. На конференції були присутні представники майже всіх навчальних закладів Полонської ОТГ. Учасники конференції підготували виступи про нескорені міста України, які зазнали окупації чи ще під окупацією. Ми разом ніби прожили всі ті страшні моменти, дні, місяці супротиву.

Аліна підготувала виступ та презентацію про селище Бородянку. Назвала статистику руйнацій та жертв містечка, згадала про врятовано кота, який провів у зруйнованому будинку майже два місяці, про васильківського півника, який вистояв у шафі зруйнованого будинку та став символом незламності духу нашого народу. А ще згадала про волонтерську допомогу сім`ї Науменків, які навесні 2022 року втікали від війни, їх дочка Марійка навчалась у нашій школі. Тато Олександр Васильович залишив сім`ю у нашому місті , а сам повертався у  Бородянку. Тоді учнівський, батьківський та вчительські колективи зібрали продукти харчування, засоби гігієни для допомоги постраждалим жителям Бородянки.

Співчувати страждаючим — риса істинно людська, і хоча це має бути властиво кожному з нас, проте насамперед ми маємо право вимагати участі від тих, хто сам його сподівався і в когось його знаходив. (Джованні Боккаччо)

  Переглянути презентацію 

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.