foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Шкільні ігри з видів спорту в рамках проєкту "Пліч-о-пліч зі спортом". Естафету прийняли учні старших класів, які змагалися з шахів.

Дивитись фото

Шкільні ігри з видів спорту в рамках проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» набирають обертів у нашому ліцеї. Учні 5-6 класів демонстрували свої вміння з гри "Городки".

Дивитись фото

 Впевнено і цілеспрямовано крокуємо вперед.  Учні початкових класів брали участь у фізкультурно-оздоровчому  заході «Рух – це здорово!»   в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом». Метою заходу  є популяризація серед учнів рухової активності,   дбайливе ставлення до свого здоров'я, як важливого чинника захисту власного здоров’я.

Дивитись фото

 Впевнено та цілеспрямовано крокують у нашому ліцеї «Шкільні ігри»  в  рамках ініціативи «Пліч-о-пліч».  Учні 5-6-х класів закріплювати   свої вміння з баскетболу, настільного тенісу.

Дивитись фото

 З метою популяризації  учнівської молоді до здорового та активного  способу життя,  в ліцеї відбувся    фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в  рамках ініціативи «Пліч-о-пліч». Проводилися змагання з баскетболу, волейболу, бадмінтону.

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.