foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

У всьому світі школярі наслідують смертельні розваги з серіалу"Гра в кальмара"
Справжніми фанатами серіалу виявилися школярі. Хоча серіал далеко не дитячий – стримінговий сервіс виставив вікове обмеження 18+. Але дивитися, в принципі, і не потрібно. На тему "Гри в кальмара" величезна кількість роликів у TikTok, та інших соц.мережах. 
Наш навчальний заклад не рекомендує  дітям дивитися "Гру в кальмара", адже серіал містить багато жорстоких сцен.
Хоча багато ігор, представлених у серіалі, вимагають спеціального обладнання, деякі з них є жорстокими версіями традиційних ігор, таких як кульки і перетягування каната. Діти схильні до наслідування і тому можуть застосовувати фізичне насильство у повсякденому житті , як покарання коли програв . Особливо популярною стала гра "червоне світло, зелене світло", в якій гравці намагаються дістатися фінішу, завмираючи на місці, коли ведучий припиняє рахунок.
Також є попередження про гру, в якій учасники мають вирізати з карамелізованого кола одну з чотирьох фігур за допомогою голки, не порушуючи форми.
Часто діти не дивляться сам серіал, але знають про нього завдяки вірусним челенджам у TikTok і на YouTube.  Закликаємо батьків перевірити налаштування на смартфонах і планшетах, щоб школярі не могли переглядати це шоу без їхнього відома. Є багато дописів з різних країн світу, у яких вже існують випадки насилля серед дітей через імітацію гри в реальному житті , тому психологи закликають до попередження і не допущення даних челенджів. 
Насамперед "Гра в кальмара" – це питання безпеки в соцмережах, батьківського контролю, розвитку критичного мислення.  Зрозуміло, що усіх дітей захоплюють ігри , але якщо у дитини є потяг до жорстокості тоді варто занепокоїтись. Школярам потрібні не заборони, а цифрова компетентність, вміння орієнтуватися на безпечний контент. Тоді жодна гра не буде лякати батьків і вчителів. Популярність цього серіалу манить дітей і це природньо , що у них винкає бажання його перегянути , і тут найголовніше ,як поведуть себе батьки. Забороняти щось дивитися або в щось грати не працює. Як не працює знецінення ("Це дурна гра і дурний фільм, в якому це показували") й ігнорування ("Якщо будеш грати в це, я з тобою не розмовлятиму").В результаті дитина буде продовжувати грати, але вже таємно. А негатив через заборону може викликати додатковий сплеск агресії.
Поради, як діяти:
1. З'ясувати, чи дійсно небезпечна гра, в яку грають діти. Може, це лише імітація з серіалу, і нічого більше.
2. Якщо діти проявляють жорстокість, варто застосувати правило "все, що ми не можемо заборонити, можна очолити". Так можна буде спрямувати гру в інше, безпечне русло.
3. Якщо дорослі помітили жорстокість у грі, це треба відразу зупинити і обговорити. Сказати дітям, що серіал – це серіал, а реальність – інша, гра небезпечна, а ми не хочемо, щоб хтось помер.
4. Треба визначити правила безпеки.
5. Запропонувати дітям інші ігри.
Шановні батьки! Будьмо пильні, щоб зупинити цю нездорову і небезпечну гру! Ми розраховуємо на вашу підтримку і співпрацю, щоб ваші діти знали про наслідки, які це може мати!

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.