foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитися фото

Щороку, коли природа завмирає в осінній прохолоді, готуючись до тривалого сну, наші серця сповнюються тривогою та болючими спогадами про пекельний листопад 2004-го й 2013 років. В той час наш народ сказав рішуче «ні» неправді, несправедливості, приниженню й безправ’ю. Сьогодні ми згадуємо події на майдані Незалежності та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя захищав нашу свободу, суверенітет і цілісність України. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це історія, яка творилася на наших очах, і багато хто з нас був її учасником.

22 листопада актив центру «Дозвілля» організували та провели патріотичний флешмоб «З гідністю у серці», у якому взяли участь учні 7 – 11 класів. На кожній перерві старшокласники творчо представляли свої виступи та з допомогою засобів мистецтва презентували розуміння значення «гідності». У кінці флешмобу учні створили «хмаринку тегів» «Гідність –це…» Слава Україні! Героям слава!

 

Дивитися фото

15 листопада з метою розвитку в учнів навичків протидії соціальному тискові, вмінню пошуків шляхів виходу із складних ситуацій та формуванню у них навичків відповідальної та безпечної поведінки центр «Дисципліни та порядку» учнівського самоврядування школи на чолі з керівником Кошевич О. Р. провели квест "Зупинимо булінг разом!" для учнів четвертих класів. Ознайомили учнів та педагогів зі стендом -  інформаційним дайджестом щодо протидії булінгу.  В такий активний спосіб  з дотриманням безпечного освітного середовища в умовах карантину учні школи повторили та систематизували навики протидії булінгу.

Дивитись фото

 «Козацькому роду нема переводу!» Під таким гаслом лідери самоврядування разом із старшим на середнім роєм «Сокіл» та «Полонська сотня» організували та провели посвята другокласників у джури (молодша вікова група). Свято пройшло у форматі квесту, де діти долали пороги-перешкоди: спортивний, пісенний, вікторина, творчий, армреслінг та лучники. А в кінці свята діти знайшли козацькі скарби. На святі панувала радісна та творча атмосфера, діти з цікавим захопленням  успішно долали перешкоди.

Не говори про українську мову, говори українською мовою!

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль.

За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

Лідери учнівського самоврядування школи запросили всіх бажаючих перевірити свої знання з української мови за допомогою тесту. Також ми взяли участь у написанні радіодиктанту.

ЗАХОДЬТЕ  НА НАШУ СТОРІНОЧКУ В INSTAGRAM ТА ПРОЙДІТЬ ТЕСТ!

https://instagram.com/polonne_school3_official?utm_medium=copy_link

 

 

 

 

Дорогі, наші заслужені педагоги, зі Всесвітнім днем учителя вас! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!

З повагою лідери шкільного самоврядування.

Переглянути вітання можна за посиланнями:

https://drive.google.com/file/d/1kkkNphJitR-FiBsIoowYUj7mvGZe_b9J/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1rmCwZwIVuskNtrhl3Kouqqt3SayKnJmU/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1sE4Cx0I19YNEG2fEGZ8DDdY0ffmfW8df/view?usp=sharing

 

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.