foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Новий рік – таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. А про дітлахів годі й казати. Але чарівництво, на жаль, можливо лише у казці. Тому не можна придумати кращого подарунка для маленьких школярів, ніж новорічна казка, у якій вони самі стають учасниками подій, співчувають героям, допомагають їм боротися зі злом, і звичайно, стають переможцями. 

Традиційно у нашій школі напередодні Нового року  було організовано та проведено ряд  новорічних свят:  учні  1-4 класів були активними учасниками вистави «Новорічна пригода», діти 5-8 класів відправились у новорічну подорож країнами світу, а старшокласники підготували відеоролики та театральні вистави-пародії на улюблені кінофільми та в чесному змаганні вибороли дипломи: «Кращий відеоролик 2017р.», «Кращий актор 2017 р.», «Кращий дизайнер школи 2017 р.» , «Професійний декламатор 2017 р.», «Вокаліст 2017 р.», «Хореограф-постановник 2017 р.» . А Новорічний Оскар отримав 10-А клас за неперевершений відеоролик-пародію на художній телефільм «Шерлок Холмс ».

   В організації та проведенні свят брали участь весь педагогічний колектив, батьки та діти. Така співпраця є чудовою нагодою для неформального спілкування муж дітьми та дорослими, батьками та освітянами.

Кожен учасник святкових дійств проявив себе і як виконавець, і як організатор. Діти розвивали у собі творчі здібності, акторську майстерність, така робота стимулює впевненість у собі та ініціативність, укріплює міжособові зв`язки та реалізує потребність у спілкуванні. Діти отримали велику насолоду від виступів та новорічної дискотеки та кожна дитина  від Діда Мороза отримала індивідуальний подарунок та подарунки на класи.

    Вітаємо всіх з Новим 2017 роком!

          Бажаємо, щоб у новому році були реалізовані всі Ваші бажання та задуми.

Детальніше можна подивитись тут

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.