foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

 Кожного року з метою екологічного, природоохоронного і естетичного виховання учнівської молоді, залучення до громадського руху за

збереження від порубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді відділ освіти Полонської міської ради проводить конкурс новорічних поробок «Новорічна композиція»  Завданнями цього конкурсу були пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок дітей та молоді щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.  

Цього року наш ліцей взяв участь у різних номінпціях. Надзвичайно приємно, що робота, учениці 1-Б класу КОРКІШКО Дарії «Ялинка побажань» зайняла І місце у обласному конкурсі,  номінація «Стилізована ялинка» і ІІІ місце у Всеукраїнському  етапі  конкурсу. Вітаємо юну переможецю з високим результатом. Дякуємо мамі Даринки, Тетяні Гаврилівні, за творчу допомогу, за  те, що вона активно долучається до багатьох загальноліцейних справ. Коли творчістю займаються батьки, діти є їх наслідуванням.   Даша відвідує художню студію Art – prostir та разом з мамою виготовляє декоративні поробки та випікає різні смаколики.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.