foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

 З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях  та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану  в закладі з 22 по 26 квітня 2024 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Цінуй життя, воно одне».

Класними керівниками проведено з учнями бесіди з тематики запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на залізниці, біля недобудованих та аварійних будівель, при користуванні побутовим газом, під час воєнного стану та щодо інших надзвичайних подій. В онлайн-режимі доведено до відома батьків  інформацію щодо профілактики травматизму серед дітей (безпечне поводження дитини вдома й на вулиці).

    Відбулась зустріч учнів з відважними людьми, майстрами своєї нелегкої професії – працівниками ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ  м. ПОЛОННОГО. Діти з захопленням слухали розповіді рятувальників, оглядали техніку, мали можливість ознайомитися із обмундируванням і навіть приміряти його на собі. Рятувальники розповіли учням про заходи пожежної безпеки та як запобігти вогняному лиху. Учні залишилися задоволеними, у піднесеному настрої, а дехто навіть захотів пов'язати своє майбутнє з даною професією.

Цікаві та інформативні заняття проведені в розважальній формі, без сумніву, запам'ятаються здобувачам освіти, що власне й є головною метою подібних тижнів знань.

Життя - найбільша цінність! Бережіть життя, дотримуючись правил безпечної поведінки.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.