foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

 З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі у період із 13 по 19 травня 2024 року у ліцеї пройшов щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який був спрямований на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Задля попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено інформаційні хвилинки, бесіди, виховні години, тематичні уроки тощо.

В роботі з учнями були використані ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

17 травня в усіх класах був проведений Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

 

Беручи участь у вищезгаданих заходах, діти повторили, узагальнили й систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Тиждень безпеки дорожнього руху був спрямований на формування в учнів активної життєвої позиції щодо захисту власного життя та безпеки, їхньої уваги на життя та здоров’я під час дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.

Адже що може бути важливішим за життя?

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.