foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

 17 травня у Полонському ліцеї №3 імені М.Свінціцького відбувся семінар директорів ЗЗСО на тему "Кризовий менеджмент: змістові та управлінські аспекти організації освітнього процесу ЗЗСО в умовах воєнного стану. Виклики та перспективи". Учасники обговорили ключові питання кризового менеджменту в освітніх закладах, обмінялися досвідом і найкращими практиками щодо підтримки освітнього процесу в умовах війни. Директор ліцею Олександр Корніюк поділився досвідом забезпечення якісного освітнього процесу закладу в умовах кризи, представивши програму «Антикризовий маршрут Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького».

Під час семінару директори працювали в групах над складанням антикризових програм, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ). Цей підхід забезпечив гнучкість, оперативність і узгодженість дій директорів під час розробки антикризових програм, що дозволило більш ефективно готуватися до непередбачуваних ситуацій та мінімізувати можливі негативні наслідки.

Окремий блок семінару був присвячений ментальному здоров'ю, що підкреслило його важливість у контексті кризового менеджменту. Обговорювалися стратегії підтримки ментального здоров'я працівників в умовах кризи та запобігання вигорянню серед співробітників.

Семінар було проведено в День незалежності Норвегії, що стало чудовою нагодою висловити щиру подяку за волонтерську допомогу, яку норвезькі партнери надають нашим закладам освіти та Збройним силам України. Пряма трансляція з Норвегією дала можливість поспілкуватися з Йорном Квістом- натхненником та ключовою фігурою величезного волонтерського руху Норвегії.

Семінар дав учасникам потужний заряд мотивації продовжувати боротьбу та рухатися вперед, незважаючи на складні обставини.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.