foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

 31 травня світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням.

 Тютюнопаління в наш час становить одну з найсерйозніших медикосоціальних проблем. Складність її вирішення - у невідповідності стандартного відношення до паління в суспільстві та його дійсним значенням у руйнуванні здоров'я людей. Всі форми споживання тютюну, включаючи паління сигарет, сигар, трубок, а також вплив продуктів його згоряння на тих, хто не палить (пасивне або вимушене паління), значно підвищують захворюваність і передчасну смертність, що спричиняються більш як 20 різними хворобами. 3а оцінкою експертів ВООЗ від хвороб, пов'язаних з палінням, щорічно вмирає 4 мільйона людей у світі. Якщо ситуація з палінням не зміниться, в 2025 році щорічні втрати будуть складати вже 10 мільйонів чоловік.

22 травня 2024 року в в закладі освіти, соціальною службою ліцею: Карнафелем О.В. та Солонець В.В., було проведено тренінгові заняття із здобувачами освіти 8-10 класів  на тему: «Тютюн здоров’ю не товариш».

Тренінгове заняття було розпочате «мозковим штурмом», учні давали відповіді на питання «Чому люди палять?» «Чому люди НЕ палять?». Насправді не відомо, чи дійсно крапля нікотину здатна вбити коня, але про те, якої шкоди завдає куріння організму людини, знає, мабуть, кожен. Під час заняття, учні отримали знання про куріння та його вплив на організм людини, які допоможуть уникнути небезпеки. Кожен усвідомив наслідки ризикованої поведінки, а водночас і те, як цей ризик можна зменшити або запобігти йому зовсім, тобто кожен для себе зробив вибір.

Працюючи у групах, школярі визначали негативний вплив куріння на людину:
 1 група готувала проєкт, в якому пояснила, чому шкідливе куріння
 2 група готувала міні-виступ під гаслом «Ми – проти куріння! Ми – здорове покоління!»
3 група презентувала проект, який пояснив, що може зробити кожен учень для того, щоб шкідлива звичка тютюнопаління не зайняла місця в житті людини.

Класними керівниками проведено інформаційні години «Шкідливий вплив тютюнопаління».

Профілактика тютюнопаління серед підлітків – це не тільки профілактика нікотинової залежності, а й збереження здоров’я всієї нації, це реальна можливість збільшити тривалість життя, запобігти розвитку поширених захворювань серцево-судинної системи, хронічних бронхо-легеневих захворювань, раку легенів та інших хвороб.

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.