foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

  З 24 по 28 квітня У Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 пройшов «День цивільної оборони» та тиждень з основ  безпеки життєдіяльності під гаслом «Наша безпека, в наших руках». В період підготовки до "Дня цивільної оборони"  та тижня ОБЖД, керівництво закладу активізує пропаганду цивільної оборони через усні виступи, стіннівки, демонструються науково-популярні, хронікально-документальні та учбові фільми. Крім того, в цей період проводиться цілеспрямована робота для підвищення рівня підготовки постійного складу, вдосконалюється навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності.

Основними заходами, що плануються до "Дня ЦО",  та тижня ОБЖД є:

 Навчально-методичні заходи (практичні (розв'язування ситуаційних завдань), класно-групові заняття, семінари, прес-конференції, бесіди, вікторини і відкриті уроки) з залученням до їх проведення фахівців екологічної, пожежної, санітарно-епідеміологічної служби і працівників з надзвичайних ситуацій та у справах цивільного захисту населення.

Агітаційно-пропагандистські заходи (огляди-конкурси, стінна преса, демонстрація кіно, відеофільмів, виставки).

Спортивні змагання, естафети, тренування (по одяганню протигазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC, по умінню працювати на приладах РХР тощо).

  Учні усіх класів, беруть участь у заходах "Дня цивільної оборони"  та тижня ОБЖД у ході планових занять на уроках малювання - у конкурсі малюнків про допомогу при стихійних лихах, аваріях і катастрофах; праці - виготовлення простіших засобів індивідуального захисту і відновлення навчально-матеріальної бази ЦО на практичних заняттях і тренування.

Проведення "Дня цивільної оборони"

У день проведення "Дня ЦО" до початку занять першої зміни з постійним складом школи відпрацьовуються питання оповіщення і збору, уточнюються дії при виникненні HC відповідно до плану, а також проводиться перевірка готовності формувань до дій за призначенням.

Заслуховування доповідей посадових осіб з уточненими розрахунками, заявками на одержання майна по основних заходах "Плану дій при HC" директор школи проводить у зручний для педагогічного колективу час.

Про початок "Дня ЦО" оголошується  викладачами. На початку 1-го уроку, по класах доводять інформацію про заходи, що проводяться в школі і ступінь участі в них учнів. Звичайно перед першим уроком проводяться загальношкільні лінійки, присвячені відкриттю "Дня ЦО", трагедії Чорнобиля, виступи агітбригад юних інспекторів руху, юних пожежників, юних рятувальників, тривалістю до 15-20 хвилин.

Залежно від тематики й обсягів навчання з ОБЖД і в "День ЦО" проводяться:

  • У початкових класах: - вікторини, рольові ігри з ОБЖД, змагання, до програми яких включаються від однієї до декількох вправ, тренувань; відпрацьовуються дії за сигналами оповіщення в разі виникнення HС по класах; заходи можуть закінчуватися переглядом відеоматеріали, присвячених питанням HC.
  • У середніх класах: - вікторини з ЦО, змагання, естафети у класах і групах паралельних класів; учні 6-7 класів беруть участь у випусках стінгазет, по накопичених матеріалах оформлюють фотовітрини.
  • У старших класах: - змагання по здаванню нормативів ЦО, практичні заняття по вирішенню ситуаційних завдань, практичні заняття по наданню першої медичної допомоги.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.