foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

22 лютого в нашій школі в рамках тижня математики, фізики, інформатики пройшов шкільний турнір КВК.  Цим заходом завершилась математична декада в школі, яка тривала з 8 по 19 лютого. Протягом цього часу вчителями кафедри було проведено цікаві відкриті уроки, математичні подорожі, інформатичні «морські бої», брейн-ринги. Завершальним штрихом декади стало справжнє свято гумору, дотепності та знань.  

У команд було небагато часу на підготовку, два тижні, але за цей час учні придумали багато вдалих жартів і смішних мініатюр.

Приймали участь дві команди: «Куб»  9-Б класу і «Ерудит» 9-А. Судити турнір було надано заступникам директора з навчально-виховної роботи Байцар М.М., та Сітарській М.В., вчителю інформатики Гапонюку Ю.М. та вчителю математики Олійник В.О.  Ведучими свята були учні 7 класу Січкар Діана та Імамвердієв Анар, які з допомогою вчителя математики Грицак О.Є. спрямовували хід гри у потрібному руслі. Доречно і вдало забезпечила  захід музичним супроводом  педагог-організатор Підгайна Н.С.

 

Того дня ми не помітили, як пролетів час.  Настрій був чудовий. Зал підтримував початківців гравців КВК, яким довелося взяти участь в різноманітних  конкурсах і продемонструвати не лише гарні знання, а й дотепність, швидкість думки, логічне мислення та, звичайно, артистизм.  Капітани команд Яковенко Юра та Демчук Максим гідно захищали честь своїх команд в конкурсі «Марафон».

Але і вболівальники не лише аплодисментами підтримували свої команди.  У конкурсах «Анаграми», «Так чи Ні», «Котра година?» вони заробили бали, що допомогли командам зрівняти рахунок гри.

Надзвичайно цікавим був захист домашнього завдання – мультимедійна презентація «Використання квадратичної функції в побуті». Наші глядачі відкрили для себе практичне застосування математичних знань в побуті -  яскраво, наочно і доступною мовою. Обидві команди справились на відмінно.  

У повітрі панувала атмосфера веселощів, сміху, посмішок. І ось члени журі підвели підсумки. Перше місце зайняла команда 9-Б «Куб».

Хочеться сказати всім учасникам команд велике спасибі за хорошу гру, за отримані емоції, які зарядили кожного з нас на довгий час.

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.