foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

1 вересня -  урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. 

День знань цього року пройшов   у Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 по- особливому. Після  урочистої частини свята, яка відбулася за скороченою програмою, всі учні, батьки та вчителі долучились до благодійної акції під гаслом «Твори добро – даруй надію», яка була спрямована на збір коштів для лікування онкохворих  Мілани Ренчківської та Антоніни Соснової. Учні школи відмовилися від  традиційних букетів для вчителів, і дарували символічні долоньки надії. Розпочалась акція шкільним флешмобом.

Робити добрі вчинки на благо ближньої або чужої людини – основа здорової та щасливої нації. У  рамках проекту, волонтерами  благодійного фонду, а саме: Дерманською Альоною, Ковальчук Оксаною, Галунько Тетяною, близькими та друзями родини Ренчківських , було організовано та проведено розважальні заходи , де учні мали можливість отримати незабутній малюнок у стилі аквагриму, продемонструвати свої таланти у музичному конкурсі караоке,  зробити пам’ятне фото у спеціально обладнаних фотозонах, та взяти участь у цікавих  конкурсах.

 

Учні нашої школи  активно допомагали  волонтерам у організації та проведені заходів. До благодійної акції  долучилась  Леся Мафтуляк , член батьківського комітету школи, яка  обладнала фотозони та організувала виставку- розпродаж  власних виробів декоративно – прикладного мистецтва.  І це тільки  І - тур  благодійної акції, ІІ тур пройде 07 та 08 вересня 2017 року, де відбудуться «Ярмарка солодощів», розпродаж вживаної літератури та шкільних речей.

       Ми  віримо в те, що на власному прикладі  зможемо долучити до благодійності ту частину суспільства, яка тримається осторонь від актуальних проблем  тих дітей, які потребують допомоги. Давайте творити добро разом!

                                      М. Сітарська,   заступник директора з виховної роботи

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.