foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

 Підсумки проведення місячника

основ безпеки  життєдіяльності

,, Збережи здоровя та й на все життя

 Мета місячника: пропагування здорового способу життя; проведення оздоровчо-профілактичної  роботи серед підлітків; формування усвідомлення учнями ролі фізичної досконалості у гармонійному розвиткові особистості.

 Під девізом « Збережи здоров’я та й на все життя” в Полонській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3 пройшов місячник здоров’я. В рамках проведення місячника було заплановано ряд заходів, спрямованих допомогти учнівській молоді сформувати навички здорового способу життя та усвідомити негативний вплив шкідливих звичок на організм людини. Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті є здоров’я – ця ідея супроводжує всю навчально-виховну, пізнавальну та позашкільну роботу школи.

У початковій школі формування здорового способу життя здійснюється через дотримання режиму дня, навичок особистої гігієни, самоконтроль за правильністю постави під час письма, читання, ходьби, культуру споживання їжі, співпрацю з батьками. Для попередження втомлюваності у дітей обов’язково проводяться фізкульт-хвилинки різного напряму. Навчальні заняття чергуються з динамічними паузами, розвагами, іграми.

         В ході проведення місячника

 9 вересня, учні взяли активну участь у заходах присвячених Дню фізичної культури, а саме у  конкурсі – малюнків «Я за здоровий спосіб життя», велопробігу, флешмобі, перетягуванні канату ( ІІ місце) , у школі пройшли змагання з футболу серед 8-11 класів. У такий спосіб кожен мав можливість показати свою активну життєву позицію та бачення даної проблеми.

      23 вересня  прийняли участь у святкуванні Дня міста:

  • виставка декоративно-прикладного мистецтва;
  • урочиста хода учнівського та педагогічного колективів;
  • флешмоб;
  • патріотичний забіг;

28 вересня до Дня туризму, учні школи прийняли участь у змаганнях з туризму, де здобули  ІІ загальнокомандне місце у старшій групі, та ІV місце молодша група.

29 вересня  до Дня вчителя:

  • організовано та проведено свято для педагогічного колективу;
  • оформлено фото-зону біля будинку культури;
  • виготовлено 45 шт. подаруночків для освітян громади.

       Бібліотекар школи провела бібліотечні уроки «Здорово бути здоровим!» та організувала тематичні книжкові виставки «Ми – здорове покоління».          

      Медичний працівник провела практичні заняття «Як вберегтися від грипу» та бесіди щодо дотримання правил здорового способу життя.

Фізичне здоров’я в школі контролюється та формується через уроки фізичної культури, гуртову роботу. Психічне здоров’я забезпечується щоденною працею класних керівників на виховних годинах та святах.

Педагоги школи впевнені, що подібні заходи допомагають дітям міцніше усвідомлювати, що здоров’я – основа щастя людини.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.