foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

Споконвіку 14 жовтня люди відзначали християнське і народне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. 
За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ’я — Константинополь, намагаючись захопити місто. Мешканці столиці Візантії у гарячій молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця з’явилася перед людьми та покрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей. Вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами. 
З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Божа Матір Покрова вважалася покровителькою запорозьких козаків. Головним храмом на Січі був Покровський. Козаки, ідучи у похід, брали з собою образок Покрови як священний оберіг. 
У 1942 році на свято Покрови було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня відзначається як день УПА. 
З 2014 року згідно з наказом Президента України Петра Порошенка цей день визнано як День захисника України. 

     

Вшановуючи традиції наших пращурів, 13 жовтня у нашій школі відбулися  заходи  до Дня захисника України. Педагого – організатор Підгайна Н.С. та класоводи 2-х класів Туснолобова Т.С., Нарожна А.Е.,  Сітанська О.А., провели захід « Посвята в козачата»,  по закінчені якого всі учасники отримали посвідчення, які засвідчують те, що вони прийняті до лав  дитячого об’єднання « Козацької республіки».

  Змістовне свято за участю батьків « Ми, юні козачата»  провела класовод Івкова Н.А.

 17 жовтня Сітарська М.В. підготувала з учнями 7-х класів спортивно розважальні змагання « Козацькому роду, нема переводу». Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям, вчителям та працівникам школи. 

    Учні нашої школи разом з керівником туристичного гуртка Федун І.І. відвідали козацьку могилу, де діти мали змогу продемонструвати свої спортивні та творчі здібності.

Перше місце посіла збірна команди нашої школи у спортивних змаганнях « Нащадки козацької слави», яку підготувала  вчитель фізичного виховання Степанова О.В. 
    Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем захисника України!!!

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.