foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

 

   Школа починається із книги, бібліотеки. В. Сухомлинський сказав, що шкільна бібліотека - це кабінет №1.

Школа і шкільна бібліотека мають спільну мету і завдання: використовуючи найрізноманітніші форми роботи, в тому числі з книгою, виховати творчо мислячу, висококультурну, ерудовану особистість й розвивати інтерес до читання.

Спілкування із книгою допомагає дитині оволодівати певним обсягом знань, засвоювати досвід попередніх поколінь,прилучає до культурних цінностей українського народу. Завдання сучасної книжки досить складне.  Не просто дати людині певну суму знань, а навчити її знання здобувати, вміти застосовувати,підходити до навчання творчо.

Тож любіть і поважайте книгу, бережіть її, щоб інші учні після вас могли також прочитати її.

 

В добу комп’ютеризації бібліотека має йти в ногу з часом. В сучасних умовах відбувається зміна орієнтирів у визначенні потреб для забезпечення інтелектуального , духовного розвитку дітей і молоді. На першому місці - нетрадиційні носії інформації – комп’ютери,інтернет, електронні книги, але пам’ятайте, що паперову книгу не замінить електронний варіант, тому що і через 5-10 років книга залишиться шедевром творчості письменника, в той час, як електронний носій застаріє і користувач вже не зможе ним користуватися.

Тож любіть і поважайте книгу,бережіть її, щоб інші учні після вас могли також прочитати її.

Я в своїй роботі намагаюся знайти підхід до кожної дитини .Адже, знаючи смаки,навіть характер дитини важливо стати для неї не тільки  наставником,а й другом. «В нашій бібліотеці можна не тільки читати,а й гратися» - під таким девізом бібліотека працює під час групи продовженого дня. Для дітей обладнано ігровий куточок, де є цікаві іграшки, розвиваючі ігри.

 Фонд нашої бібліотеки поповнюється новою літературою. Це і надходження з державного бюджету, це література придбана за кошти, одержані від здачі макулатури (цього року це 63 книги), а також завдяки акції « Подаруй бібліотеці книгу». За минулий рік - більше 150 книг.

Велика подяка всім, хто долучився до акції. Це,насамперед, учні 1-4 класів.

Книги різноманітної тематики від творів шкільної програми до енциклопедій, довідників, а також казочок та цікавих оповідань для найменших наших читачів. Та,на жаль , цього не завжди достатньо для того,щоб «очистити»

фонд від морально застарілої літератури, тому пропонуємо вам і цього року долучитися до доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу».

 Тож запрошуємо завітати до нашої бібліотеки, щоб переглянути новинки літератури, поспілкуватися. Ми з радістю чекаємо на вас , дорогі читачі!

                                                                   Григорчук І.В.- бібліотекар школи.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.