foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

          21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

 

 

Протягом тижня в Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці, конкурс відео презентацій на тему: «Я і Революція Гідності», конкурс малюнків на тему: «Ми – діти України».

 21 листопада в спортивній  залі школи проведено загальношкільну лінійку - реквієм  пам’яті  подій Революції Гідності та Свободи, на яку були запрошені учні  5-11 класів та педколектив школи.

Мета лінійки:

         -формувати у школярів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців;

         -розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності;

         -виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

 «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього»,- наголосив директор школи О.М. Корніюк у своєму виступі,  розповів присутнім про події цих років та побажав всім  не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
    Слава Україні! Героям слава

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.