foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись тут

        Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2017 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 825 тисяч.

            1 грудня 2017 року у  школі пройшло ряд заходів приурочених   Всесвітньому  Дню боротьби зі СНІДом. Так шкільною медичною сестрою Заїчко І.М., було організовано та проведено з учнями 8-х класів, лекцію- диспут  та відео-презентацію на тему: «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя»,  Мета: сформувати уявлення про хворобу століття, виробляти поведінкові мотивації до збереження свого здоров’я.

   Вчителі фізичної культури Сітарська М.В. та Степанова О.В. разом з учнями 6 -7 класів долучились до акції « Ми, діти, проти СНІДу!», організувавши флеш-моб.

       У спортивному залі,  пройшла загальношкільна  лінійка « СНІД. Небезпека і профілактика». На якій виступила агітбригада під назвою « Революція». Мета: донести до учнів елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою, як захиститись від СНІДу, профілактика цієї хвороби.

     Класними керівниками проведено виховні години:

 - «СНІД – знак біди»;

- «Здорові звички – здоровий спосіб життя»;

- «Захисти любов від СНІДу»;

«Наркотики чи життя: альтернативи немає»;

- «СНІД: міфи та реальність»;

- «Здоровий спосіб життя – ознака цивілізованості»

        Відбувся конкурс плакатів для учнів 9-11 класів на тему профілактики СНІДу, та  літературна виставка у шкільній бібліотеці, яку підготувала Григорчук І.В.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.