foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись тут

 У школі з 04 по 10 грудня 2017 р.  пройшов Всеукраїнський тиждень права  присвячений правам людини в Україні. Було проведено ряд заходів присвячених даній тематиці.

Так, в понеділок  04 грудня  було проведено загальношкільну лінійку, метою якої було ознайомити учнів із Конвенцією про права дитини, виховувати в них повагу до прав та основних обов’язків людини та громадянина.У вівторок, 06 грудня між учнями 8-11 класів, вчителем правознавства Карнафелем О.В була проведена  імітаційна гра „Законодавчий процес”. .

Також в цей день мали можливість познайомитися із правами дитини найменші учні в школі, адже класоводами  були проведені бесіди  „Ваші права”.

   

Серед учнів 5-6 класів була проведена година спілкування „Мої права”, де учні могли познайомитися із нормативними документами, що захищають права дитини в Україні, та розробити пам’ятки « Стоп - насильству».Також одним із завдань було намалювати „Дерево прав” дитини, з яким учні впорали на відмінно. Так, на місті листочків дерева були намальовані основні права дитини, основу яких, тобто коріння дерева складали Конституція України, Конвенція ООН про права дитини та Закон України „Про охорону дитинства”. Заняття, за словами учнів їм дуже сподобалося, і майже всі прийняли в ньому активну участь.

08 грудня класними керівниками 1-11 класів  було проведено єдиний  урок „Права людини”. Активну участь у підготовці до його проведення взяли учні 9-10 класу, які підготували змістовні повідомлення про захист прав людини в Україні, серед яких: „Історичний розвиток прав дитини”, „Конвенція ООН про права дитини”, „Право дитини на сім’ю”, „Право на освіту”, „ЮНІСЕФ – дитячий фонд ООН”, „Дискримінація прав дитини”, „Сучасна ситуація в Україні. Шляхи виходу”, „Правова інформованість дітей та дорослих”.

     Відкриту виховну годину на тему: « Права дитини», підготувала та провела  на базі свого класу, Петрович Н.П. Виховна година пройшла досить цікаво. Учні мали змогу ознайомитися з Конвенцією ООН про права дитини,  були розіграні  різні  ситуації, де учні  самостійно виявляли  порушення прав дитини.

   Зробивши висновки, Наталя Петрівна наголосила, що знаючи добре свої права, не слід забувати і про свої обов’яки.

28 листопада,  для 9-11 класів, відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Онопрійчук А.В, яка провела лекцію про правопорушення неповнолітніх, та притягнення їх до кримінальної відповідальності. Навела чимало прикладів скоєних злочинів учнями  нашого району.

 Крім того, учні 5-7 класів прийняли участь у конкурсі малюнків „ Право мати право”, яка ґрунтувалася на основі Конвенції ООН про права дитини.

      Загалом  активну участь у проведені тижня правовий знань взяли чи не всі учні школи, тематика даних заходів стосувалася всіх їх без винятку.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.