foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись тут

День Святого Миколая Чудотворця, який щорічно відзначається 19 грудня - це світле і радісне свято. А Святий Миколай — один із найбільш шанованих християнських святих, з ім’ям якого пов’язані почуття милосердя, справедливості та щедрості. Його здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, а особливо дітей.
     19 грудня, на базі нашої  школі,  до Дня Святого Миколая була  проведена святкова загальношкільна лінійка для учнів 5-11-х класів,  де були вручені грамоти, подяки учням-переможцям олімпіад, конкурсів, спортивних змагань. Святий Миколай з ангелочками  завітав і до  учнів 1-4 класів, дітки підготували для Миколая цікаві віршики та пісеньки, за що отримали солодощі та подарунки.

Мета:  ознайомити дітей з традиціями українського народу, поглиблювати знання учнів про свято Миколая; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів; розвивати комунікативну, інформаційну компетентності та компетентність творчої діяльності;  прививати любов і повагу до традицій та обрядів рідної України; створити атмосферу добра і дружби; виховувати в учнів чуйність, доброту, доброзичливість, увагу, милосердя, вдячність.
  І найбільшою вдячністю для наших вчителів була безпосередня реакція дітей – це їхні усміхнені обличчя, сяючі очі, вдячні погляди та оплески.
Свято Миколая принесло всім справжню радість, гарний настрій та масу позитивних емоцій.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.