foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Відповідно до річного плану роботи школи з 22 по 26 лютого в нашій школі проходив предметний «Тиждень початкової школи».

У цей період кабінети початкових класів були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі, учні та батьки. Робота під час проведення тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Девіз тижня: «Ми всі – діти українські, український славний рід. Дбаєм, щоб про нас маленьких добра слава йшла у світ».

 

З першого дня молодші школярі занурилися у круговерть подій. Розпочався Тиждень з перших класів, які працювали під девізом: «Ми уже не малючки – ми старанні першачки». Цікаві, насичені, різноманітні уроки провели вчителі Івкова Н.А. та Васілевська В.В.

Заслуговують на увагу уроки проведені вчителями других класів: Олійник Н.А., Бобрівник В.М., Кропельницькою М.А., які працювали під девізом «Другий клас, завзятий клас - двері відчиня для вас».

Захоплюючим та цікавим був урок у 3-А класі, вчитель Кондратюк Л.А., який проходив під девізом: «Третій клас – дружний клас, лідером він є у нас». А вихователі ГПД Санак Н.А. та Сідорська Н.М. провели свято «Веселі старти».

Класоводи четвертих класів Бурячок Т.С., Нарожна А.Е., Сітанська О.А. працювали під девізом «Ми усі – одна родина, четвертий клас у школі - сила».

Родзинкою став завершальний день тижня – п’ятниця. Він був прикрашений виставкою дитячих та творчих робіт, кращих зошитів, малюнків «України очима дитини», конкурсом віршів про школу та шкільне життя «Моє різнокольорове дитинство».

Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, вчителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні і допитливі.

Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилася кропітка праця вчителя, яка покликана пробудити інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою в наших діток.

 

 

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.