foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

   З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у нашому закладі пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття. 

      День Гідності та Свободи - свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Революція Гідності 2013 року об’єднала весь український  народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. І тепер, згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року , щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

   21 листопада  у школі було проведено загальношкільну лінійку до Дня Революції  Гідності та Свободи. Учні  мали можливість переглянути  відео, що  відтворювало  хвилини  боротьби українського народу  за краще майбутнє і незалежність України, її гідність і свободу.

    Класними  керівниками проведено уроки мужності «Зима, що нас змінила…», «Герої нашого часу», «Майдан гідних», «Герої Небесної Сотні», уроки-спомини «Вас забути, себе не поважати», «Майдан-Євромайдан-криваве Водохреща» , на яких учні школи мали змогу згадати наших побратимів, зокрема випускника нашої школи М. Свінціцького, переглянути відео фільм.

  Проведено конкурс на кращий дитячий малюнок на тему: «Захисники України очима дитини».

 У бібліотеці організовано тематичну виставку художньої літератури, в ході якої згадувалося історичне минуле України, географічні дані. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також випускника нашої школи Свінціцького Максима, захисника України, який загинув захищаючи суверенітет та цілісність нашої держави, та покладено квіти до меморіальної дошки.

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.