foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

 Дивитися більше

          22 січня Україна святкує День соборності – більше ста років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР)

         Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.

      Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

      22 січня у нашій школі відбулося ряд заходів присвячені цьому  святу. Учні початкової школи взяли участь у Інформаційному дайджесті та створили живий «Ланцюг єднання», прикрасили його рушниками, прапорцями, стрічками, повітряними кульками та разом виконали Гімн України. У основній та старшій школі пройшли виховні години та загальношкільна лінійка «Україна єдина», на якій вчитель історії Кулик З. І. розповіла про важливі історичні факти підписання Акту злуки, а закінчилась лінійка «Ланцюгом єднання» з вишитих рушників та піснею «Слава Україні»,  яку виконала учениця 7-А класу Свінціцька Аліна.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.