foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

 Дивитися більше

6 березня 2020 року,  у нашій школі відбулося свято вшанування обдарованих учнів, та їх наставників « Золоте зерно», на якому вже традиційно відзначили учнів, які підтвердили високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. Свято вшанування обдарованих учнів є традиційним уже декілька років поспіль. Кожного року педагогічний, учнівський та батьківський колектив потужно працюють над творчими звершеннями.

       Урочисту  церемонію розпочали із нагородження переможців в номінаціях: «Інтелектуальна надія», «Професіоналізм і новаторство», «Обдарованість і творчість», «Найрозумніший учень року»,  «Відкрий світ – відкрий себе».

   Директор школи Корніюк О.М., висловив слова вдячності переможцям, вчителям  та батькам за те, що своєю наполегливою працею й досягнутими значними результатами прославляють район. Учні були нагороджені грамотами та грошовими винагородами, вчителі та батьки грамотами та подяками.

    Свято прикрасили танці та пісні обдарованої молоді школи, які зачарували всіх присутніх та супроводжувалися гучними оплесками.

    ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. Відчули нові ознаки й ті учні, які цього дня виходили на сцену, щоб отримати заслужені нагороди. Піднятися на вершину слави їм допомогли як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих учителів та наставників. Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової-дослідницької та пошукової діяльності. Які різні захоплення та уподобання у наших юних пошуковців! Мабуть, це тому, що сама наша земля надихає на творчість майбутніх геніїв.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.