foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

      До початку навчального року залишилось декілька днів. Адміністрація школи та педагогічний колектив школи розуміє Вашу стурбованість стосовно початку навчального року.

Наразі ми готуємо школу до роботи в умовах адаптивного карантину та хочемо надати певні роз’яснення, щодо подальшої роботи закладу освіти.

 1. Діти 1 вересня всі йдуть до школи. 
 2. Загальношкільного заходу не буде. Лише невелике свято на подвір’ї школи для 1-их, 9-х, 11-х класів з дотриманням усіх заходів безпеки.
 3. Для інших учнів заходи відбуватимуться у класі.
 4. Велике прохання відправляти дітей до школи вчасно. Дитина повинна прибути до школи за 15 хвилин до початку уроку.
 5. При вході в школу учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
 6. Для кожного класу визначено свій вхід, вихід  та схема руху.
 7. Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг з обов’язковою фіксацією даних у журналі.
 8. Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року заборонено.

Просимо з розумінням поставитися до того, що батьки (супроводжуючі особи) не допускатимуться в приміщення школи.

 1. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.
 2. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.
 3. Масковий режим для учнів забезпечують батьки, із розрахунку 1 маска на день. Маски можуть бути як одноразові, так і багаторазового використання. Контейнери для утилізації одноразових масок забезпечує школа. Під час занять захисні маски можна не використовувати.
 4. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без використання захисної маски (респіратора).
 5. Під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок для учнів 5-11 класів та персоналу школи є обов’язкове.
 6. В школі забезпечено антисептичний та дезінфекційний режим, але, за можливості, малесенький антисептик у портфель дитині про всяк випадок покладіть.
 7. Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
 8. Якщо дитина більше двох тижнів не відвідує школи, батьки обов’язково мають надати довідку про те, що дитина здорова.
 9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
 10. За кожним класом закріплено кабінет. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас
 11. Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.
 12. Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є група школи у фейсбуці, а також сайт школи.
 13. Під час адаптивного карантину питні фонтанчики не функціонуватимуть. Індивідуальні пляшечки, напої учні приносять з дому.

 Дякуємо за розуміння!

Бережіть себе!

З повагою,

адміністрація школи

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.