foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

У зв'язку зі складною  епідеміологічною ситуацією місто Полонне  віднесено до «Червоної карантинної зони». У зв’язку з цим прийнято:

- відповідне   рішення на позачерговому  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полонської райдержадміністрації (протокол №14 від 09.11.2020 року),

-розпорядження голови Полонської міської ради ОТГ від 10.11.2020 року №313/2020-р «Про внесення змін до розпорядження «Про обмежувальні та інші організаційні заходи в умовах карантину на території Полонської міської ОТГ» від 31.08.2020 року №256/2020-р у зв’язку із введеним на території району «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19,

-наказ відділу освіти, молоді та спорту ВК Полонської міської ради ОТГ № 202 від 10.11.20р «Про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій»;

          -наказ по Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  від 10.11.20р за № 128 «Про продовження навчання з  використанням дистанційних технологій».

        Тому  з метою недопущення подальшого розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у нашому  навчальному закладі  освітній процес продовжується з 09 листопада 2020р для усіх учнів школи з використанням технологій дистанційного навчання.

        Навчальні заняття проводяться  відповідно до затвердженого розкладу та тижневого навантаження кожного педагогічного працівника.

        Для забезпечення проведення передбачених навчальним планом занять обрані (схвалені педагогічною радою закладу освіти) такі  електронні освітні платформи та онлайн сервіси : Google Classroom, Google Meet , Zoom, Viber, На Урок  тощо. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу організовується в синхронному режимі(відео конференції, відео зустрічі тощо),а решта навчального часу організовується в асинхронному режимі.

         Дистанційне навчання осіб із особливими освітніми потребами здійснювати   з урахуванням індивідуальної програми розвитку.

        Облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснювати  відповідно до законодавства (у класному журналі, свідоцтвах досягнень).

       Облік робочого часу та оплату  праці педагогічних працівників здійснювати відповідно до законодавства у сфері загальної середньої освіти.

      Для працівників навчального закладу встановлений  гнучкий режим роботи.

      Відвідування закладу  освіти її здобувачами з 09 листопада 2020 року на період дії «червоного» епідемічного зонування категорично забороняється.

     Про перехід  на очну форму навчання буде повідомлено додатково.

    Дирекція школи звертається до батьків та учнів з проханням  відповідально та з розумінням поставитися до зазначених вище заходів  з ціллю збереження власного  здоров’я.

                                                    З повагою адміністрація  школи.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.