foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН

від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни, повідомляє Укрінформ.

     Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (Постанова ВРУ від 5 липня 2011), хоч і була однією з шести країн-ініціаторів прийняття оонівського документа. 

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма. 

   27 січня 2021 року до Міжнародного дня пам’яті Голокосту, у  школі було організовано та проведено виховні години для учнів 5-11 класів:

- «Пам’ять Бабиного Яру»;

-  «Злочини без терміну давності»;

- «Голокост: не виплакані сльози»

- перегляд  відеоролика «Голокост – історія трагедії».

-  Акція « Метелики пам’яті»(  метелик є символом Голокосту).  Учням було запропоновано написати на своїх метеликах побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці уроки історії.

  Учителі історії провели  тематичні уроки історії України для учнів 9-11 класів «Причини масового знищення населення України у роки Другої світової війни».

     Гортаючи страшні сторінки історії, учні познайомилися з поняттями «голокост» та «антисемітизм», історією гоніння єврейського народу. Згадали  про Бабин Яр, у якому в часи німецької окупації України були розстріляні 33 771 людей. Таким чином ми вшановуємо пам'ять про багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут pechenka.online
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.