foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

В п'ятницю, 18 березня, в школі пройшли загальношкільні батьківські збори. 

Традиційно, збори розпочав директор школи Корніюк О.М. наголосивши на тому, що сучасна українська сім'я стає основною ланкою у вихованні дитини. І формування містка батьки-діти-школа є запорукою виховання гармонійної, освіченої особистості. У своєму виступі Олександр Миколайович порекомендував батьків використовувати у процесі виховання "10 золотих правил". Не оминув увагою також і питання дисципліни учнів, зокрема, наявність шкільної форми.

Заступники директора з навчально-виховної роботи Байцар М.М. та Штаба Н.П. надали детальний аналіз навчальних досягнень учнів нашої школи - результативність у олімпіадах, різноманітних конкурсах, захисті робіт Малої академії наук.

Психолог школи Карнафель О.В. у своєму виступі акцентував увагу на батьківському вихованні дітей, надавши ефективні поради щодо виховання учнів різних вікових груп.

Голова батьківського комітету школи Павлюк Н.П. прозвітувала перед батьками про виконані роботи по благоустрою школи. А член контрольно-ревізійної комісії  Тригуба О.П. надала інформацію про використання коштів з фонду школи.

На завершення батьки насолодилися виступами дітей підготованими педагогом-організатором школи Підгайною Н.С. 

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.