foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

    21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

      Свято-конкурс “Слова - намисто Украіни”, організувала та провела разом зі своїми вихованцями класний керівник Бобрівник В.М. Змагалися команди “Мовознавці“,“Дослідники” і “Читайлики”. До цього свята діти готувалися заздалегідь: кожен виготовив власний лепбук з цікавими фактами про мову, прислів'ями, словничками, фразеологізмами, частинами мови, хмарами слів, віршами про мову та з власними віршиками. На святі наші знання про мову “перевіряв“ відомий філолог Олександр Авраменко з цеглинками лего, діти декламували вірші, складали сенкан, розшифровували прислів”я, відшуковували плоди з яблуньки до певноі частини мови, співали та жартували. І на завершення - нагороди! Грамоти та призи.

 Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут pechenka.online
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.