foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитись фото

 

Традиційно на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця. 

9 березня у  школі відбулися заходи з нагоди відзначення  Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України. знаменного митця, художника і поета.

Будь-який рядок із «Кобзаря» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.
   В класах пройшли  виховні годині, які  були присвячені творчій спадщині Т.Г. Шевченка «Ми нащадки твої, Тарасе!».

Учні 9-А класу (класний керівник Шилкіна Ж.І.). підготували та провели антрепризу на тему: « У серці зоріє святе ім’я Генія». На початку зустрічі учні розповіли цікаві факти з життя Тараса Шевченка,  мандрували сторінками творчості великого поета, закріпили знання про те, що   Т.Шевченко не тільки поет, а й художник, декламували поезії Т.Шевченка, переглянули музичний відеофільм по мотивам відомого твору  «Заповіт».

    На базі 9-В класу, вчителем української мови та літератури Корніюк О.М. проведено Усний журнал « Відомий та невідомий Шевченко», мета якого ознайомити учнів із життям та творчістю  українського народного поета Т.Г.Шевченка, показати актуальність його творів та зв´язок із сьогоденням, виховувати повагу і шану до велета України – Т. Г. Шевченка, сприяти національному вихованню учнів.

    Було проведено літературну хвилинку « Вічні цитати  Т.Шевченка», шевченківську вікторину, клоуз –тест, анкета « Міфи про Шевченка». виготовлення  лепбука «Тарасова доля».

    Творчість Т.Г.Шевченка , допоможе молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад в зародження та розвиток української культури, мови нашої держави. І ще раз переконатися, що  поезія Шевченка – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.

Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар. 

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут pechenka.online
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.