foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

 Згідно річного плану роботи школи та відповідно до наказу по школі від 17.03. 2016 р. № 227 «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди» та з метою популяризації знань серед учнів щодо правил пожежної безпеки, у закладі з 21. 03. по 25.03.2016 року був проведений Тиждень пожежної безпеки.

 Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди» на якій  Дружина юних пожежників разом з учнями повторили та закріпили знання та правила пожежної безпеки.

  Учні початкових класів школи на виховних годинах та бесідах повторили правила поводження з вогненебезпечними предметами та провели такі виховні години: «Пожежа – найнебезпечніше стихійне лихо» (1 – А кл.), «Мандрівка країною «Безпеки» (1 – Б кл.), «З вогнем не жартуй!» (2 кл.), «Вогонь – не іграшка» (3 кл.), «Казка про поросяток Квік та Хрюк, що сірники взяли до рук» (4 кл.).

 

Класовод Мусієнко М.В. провела цікаву відкриту виховну  годину  на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог, де учні  приймали участь  у  спортивних конкурс та інтелектуальних іграх, розгадували загадки, давали відповіді на запитання щодо правильного поводження з вогнем.

 Були проведені конкурси дитячих малюнків «Корисний вогонь», «Будь обережним з вогнем» серед учнів 1 – 4 класів. Учні мали можливість переглянути мультфільми               « Пожежа», та презентацію « Правила протипожежної безпеки»

 Учні 5, 6, 8, 9 класів активно брали участь у іграх – вікторинах, де розгадували кросворди, перевіряли один одного на знання правил, розв’язували ситуативні задачі та ін.

 Школярі 8 класу провели виховний захід на тему: «Пожежна безпека», учні 10 класу ділилися знаннями на диспуті «Що ти знаєш про пожежу».

 Цікавими та змістовними були бесіди в 7 класі «Ознаки отруєння чадним газом», «Берегти багатства природи від пожежі.

Смірнова В.Ю. провела цікаву бесіду з учнями 11 класів та тему « Як діяти в надзвичайних ситуаціях», та переглянули відеофільм на цю тему.

  Після підведення підсумків тижня  протипожежної безпеки, можна сказати, що учні школи із задоволенням приймають участь у різних конкурсах, вікторинах, вдосконалюють знання з правил пожежної безпеки.

 Сподіваємось, що проведені заходи підняли свідомість школярів та переконали їх, що правила пожежної безпеки треба не тільки знати та пам’ятати, а ще й обов’язково виконувати – тільки тоді можна захистити себе і оточуючих від біди.

 
   
   

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.