foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитись фото

День вишиванки - відносно нове народне свято, покликане  сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

20 травня у школі  прошов День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

 До святкування цього свята долучилась вся шкільна родина. Шкільний бібліотекар Гапонюк І.В. організвала з учнями початкової школи  читання вірші про вишиванки та  українські традиції.  

Класними керівниками  школи проведено: святкові виховні години, вікторини, дефіле у вишиванках « Файна пані», фотовиставка « Моя родина у вишиванці», челендж « Злови намисто», селфі у вишиванках.
    Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.