foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

 

       Щороку в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначати цей день, проводять на міському, обласному та державному рівні. Поки Україна відстоює свої позиції в черговій «газовій війні», більшість жителів нашого міста цього року встановили альтернативне опалення. Тому почалося масове і безжальне вирубування лісу. Хоча природні ресурси у нас не безкінечні і своїми власними руками ми створюємо лихо для своїх же дітей.

     З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля в Україні щорічно у квітні – травні триває місячник екологічного виховання, в ході якого проводяться заходи з озеленення та благоустрою територій. Не залишилась осторонь і наша школа. Учні Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8 – А класу (класний керівник Зінчук А. О.), 8 – Б класу (класний керівник Приймак Л. А.), 9-А класу (класний керівник Яцькова Н. А.), 9-Б класу (класний керівник Бялик Л. П.), та 10-А класу (класний керівник  Врублевська О. І.) долучилися до озеленення крихітної частини великої планети. Упродовж чотирьох днів  учнями школи було надано допомогу працівникам ДП «Шепетівське лісове господарство» Полонського відділення

 Із величезним ентузіазмом і задоволенням учні школи взялись до роботи. Працюючи на ділянці, діти не тільки внесли частину праці в оздоровлення лісу, а й отримали масу позитивних емоцій від перебування на природі, заряд бадьорості на довгий час, поринули у світ краси весняного лісу.

День довкілля – прекрасна нагода зробити хоча б один крок до покращення стану навколишнього середовища. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться сьогодні від поїздки транспортом, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття у своєму дворі.  Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Людство в змозі істотно поліпшити умови, які склалися в біосфері планети. У розв’язанні цього завдання важливу роль відіграють екологічна освіта та виховання всього населення, особливо молоді, якій жити і працювати в третьому тисячолітті.

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.