foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитись фото

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першокласників 1 вересня 2021 року — особлива подія, бо для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні.

Учнів школи, вчителів та гостей привітав зі святом, яке об'єднує всі покоління, директор школи Корніюк О.М., який побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я,  наполегливості та успіхів.

Майор Полонського військового комісаріату  Руслан Колба, який завітав на свято, вручив для учнів школи подяки за участь у конкурсі на кращу мистецько-патріотичну композицію.

Класними керівниками 1-11 класів проведено перший урок, приурочений 30-ій річниці незалежності України.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!

 

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.