foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

  У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до постанови КМУ від13.09.2020 р. № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 і від 29.06.2021 р. № 677, рішення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 р., Постанови КМУ від 22.09.2021 р. № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за № 175 від 22.09.21 року «Про зміни в організації роботи
закладів освіти громади» та з метою недопущення подальшого розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
НАКАЗУЮ:
1. Заборонити відвідування закладу освіти здобувачами освіти з 23 вересня 2021 року, крім учнів 1-4 класів, оскільки у нашому закладі менше 80% працівників отримали вакцинацію або мають негативний результат тестування методом ПЛР або одужали від COVID-19.
2.Для учнів початкових класів освітній процес продовжити в очному режимі.
3.Для учнів 5-11 класів освітній процес організовується з використанням технологій дистанційного навчання з 23 вересня 2021.
4. Навчальні заняття проводити відповідно до затвердженого розкладу та тижневого навантаження кожного педагогічного працівника.
3. Для забезпечення проведення передбачених навчальним планом занять, обрати (схвалені педагогічною радою закладу освіти) такі електронні освітні платформи та онлайн сервіси : Google Classroom, Google Meet, Zoom, Viber, На Урок тощо. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).
4. Облік навчальних занять і результатів навчання учнів під час дистанційного навчання здійснювати відповідно до законодавства (у електронному класному журналі).
5. Облік робочого часу та оплату праці педагогічних працівників здійснювати відповідно до законодавства у сфері загальної середньої освіти.
6. Дистанційне навчання осіб із особливими освітніми потребами здійснювати з урахуванням індивідуальної програми розвитку.
7.Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Дудар К.І. забезпечити регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також надання їм підтримки в освітньому процесі .
8.Заступнику директора з господарської частини Косяку А.І. забезпечити повне виконання
усіх протиепідемічних заходів у закладі освіти на період карантину
9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи            О.М.Корніюк

З наказом ознайомлені:
К.І.Дудар                       А.І.Косяк

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.