foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитись фото

 14 жовтня — день із багатою історією. Україна святкує не лише День захисників і захисниць, а й День українського козацтва та день заснування Української повстанської армії. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

«Козацькому роду нема переводу!» Під таким гаслом у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Тож напередодні цього чудового свята, з 11 по 13 жовтня 2021 року, класними  керівниками нашої школи,  проведено у своїх колективах  різноманітні заходи:
– Години спілкування: «Наша слава козацька не вмре, не загине!», бесіди: «Ми – нащадки козацької слави», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків.

13 жовтня відбулося традиційне шкільне свято у формі квесту «Посв’ята в козачата», для учнів 2-х  класів. Малюки продемонстрували свої вокальні таланти, спритність, кмітливість та ерудицію. Кожен учень отримав подарунки у вигляді солодощів та грамоту. Учні старших класів брали участь у  святі

«Козацька рада в день  Покрови», де мали змогу змагатись у різноманітних конкурсах у формі вишколів військово-патріотичної гри « Сокіл»(Джура).

Результати по конкурсах.

3 місце перетягування линви

3 місце стрільба з лука

2 місце  стрільба з пневматичної зброї

1 місце естафета

1 місце  розбірка та збірка  автомата

    Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.