foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

25.04.2016 на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів суспільних дисциплін Полонської міської ради об’єднаної  територіальної громади на тему: «Впровадження в практику роботи  компетентнісного підходу при вивченні  суспільних дисциплін». З вступним словом про результати роботи школи педагогічної майстерності  за поточний навчальний рік виступила методист суспільних дисциплін Гончаренко О.О. та керівник групи Кулик З.І., вчитель-методист Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

В роботі засідання взяли участь вчителі суспільних дисциплін Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.. №6 Груша Л.Г. , Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – Бялик Л.П., Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 , - Рибачок С.Д., ї гімназії – Коблай О.М., Полонського НВК №1»ЗОШ І-ІІІ ст№7, колегіум» - Ворончук Л.А.

На засіданні школи педагогічної майстерності розглядалися актуальні питання переорієнтації навчання на запровадження компетентнісного підходу при вивченні  суспільних дисциплін, орієнтованого на результат в діяльнісному вимірі та на зміщення акценту з накопичування нормативно визначених знань, умінь і навичок на формування й  розвиток в учнів здатності  практично діяти,  застосовувати  досвід  успішних  дій у конкретних  ситуаціях.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.