foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

 

 

Останній дзвінок – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Цього веселого і водночас сумного свята немає в жодному календарі. Комусь воно віщує канікули, а випускникам — відкриває дорогу в доросле життя сповнене випробуваннями.                      

           27 травня у Полонській загальноосвітній школі I-III ступенів № 3   відбулося свято  Останнього дзвінка. Привітати дітей прийшли батьки та друзі. Також на урочисту лінійку завітали поважні гості, народний  депутат України Роман Мацола, який залишається небайдужим  до проблем шкільного сьогодення, начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Сітарський В.В., голова райдержадміністрації  О.Нагурний , перший заступник голови Полонської райдержадміністрації О. Кулінський, голова  районної спілки воїнів АТО Д. Голодюк. Кожен із них знайшов теплі слова випускникам та учням нашої школи.  У своїх виступах вони привітали молодь із початком дорослого життя. Як досвідчені наставники, люди справи, радили випускникам, щоб набуті знання в школі стали шансом отримати вищу освіту та дали змогу самореалізуватися в дорослому житті, і, звичайно, бути патріотами своєї держави.

Слова побажань лунали цього дня і від адміністрації  школи, вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були і нагороди – подяки та грамоти кращим учням, не обійшлось свято і без подарунків

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Гарних вам канікул, школярі!

 
 

 

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.